Upiši željenu školu uz najnapredniji metod vežbanja matematike

Verovatno se već uveliko pripremaš za malu maturu. Polaganje testova je sve bliže, a matematika je, kao i uvek, najveći problem. Uz naš sistem video-lekcija priprema za malu maturu iz matematike biće jednostavna i zanimljiva i sa lakoćom ćeš ostvariti odlične rezultate i upisati željenu srednju školu.

Profesori OKmatematike pripremili su za tebe video-snimke postupnog rešavanja svakog zadatka, sa svim potrebnim objašnjenjima, i stoje ti na raspolaganju preko sistema poruka. Čeka te i veliki broj testova koje možeš da radiš neograničeno mnogo puta, kao i realna simulacija konačnog testa. Sa ovim iskustvom, mnogo ćeš bolje znati šta te očekuje na testu, bolje ćeš uraditi zadatke i osvojiti neophodan broj bodova za upis u željenu srednju školu.

OKmatematika – rešeni zadaci za pripremu male mature

Pre nego što se odlučiš za najefikasniji metod pripreme za polaganje matematike na maloj maturi, pruža ti se mogućnost da vidiš kako su urađeni zadaci iz prethodnih zbirki za pripremu završnog ispita, brzo i jednostavno!

Registruj se

Prvi korak je registracija na komunikacionu platformu koja omogućava izvođenje nastave na internetu.

Proveri svoj mejl

Kontaktiraće te stručni savetnik za učenje OKmatematike i detaljno ti objasniti kako da pristupiš platformi.

Pristupi zadacima, besplatno

Nakon toga možeš pristupiti postupno izrađenim multimedijalnim zadacima iz matematike i doneti svoju konačnu odluku.

ŽELIM VIDETI KAKO TO IZGLEDA »

ŠTA DOBIJAM?

• Najefikasniji metod pripreme za polaganje matematike na maloj maturi.
  • Kolekcija video-rešenja svih zadataka iz zvanične zbirke Zavoda za vrednovanje kvaliteta obrazovanja i vaspitanja
  • Postupna rešenja svih 450 zadataka, sa detaljnim objašnjenjima u formi video-snimaka koje možeš gledati neograničeno mnogo puta.
  • Dežurni profesori koji u najkraćem roku odgovaraju na sva tvoja pitanja preko sistema poruka.
  • Onlajn časovi sa profesorima za bolje rezultate u oblastima koje ti najslabije idu.
  • O svim aktivnostima na platformi korisnik dobija nedeljni i mesečni izveštaj.
  • Testovi sa realnim kombinacijama zadataka koji te očekuju na završnom ispitu i mogućnost da ih neograničeni broj puta radiš iznova.
  • Generalna proba za malu maturu. Imaš jedinstvenu priliku da radiš završni test koji predstavlja potpuno realnu simulaciju testa iz matematike na završnom ispitu, sa istim odnosom broja i kompleksnosti zadataka po oblastima i istim vremenom za rad kao na pravom testu na polaganju male mature. Tako ćeš sa lakoćom postići željeni rezultat i osigurati sebi mesto na vrhu konačne liste pri upisu u željenu školu.
PRIPREMI SE ZA MALU MATURU >>