Matematika za 4. razred srednje škole

Kao roditelj, možete potražiti privatnog nastavnika za vaše dete da biste mu pomogli, ukoliko je privremeno popustilo u nastavi, da se vrati u formu. Ako ste učenik ili student, privatni časovi iz matematike vam mogu pomoći da shvatite i savladate određeno gradivo lako i na krajnje zanimljiv način.

Privatni časovi, ukoliko izaberete pravog nastavnika, pokazali su se kao izuzetno važni za vraćanje samopouzdanja i motivacije za učenje, koje učenik u školskom okruženju vrlo često izgubi. Pored toga, ovakav način učenja i savladavanja gradiva utiče na razvoj disciplinovanosti i radnih navika koje učenik kasnije može da primeni i na druge predmete.

Šta sve dobijate u matematici za 4. razred srednje škole?

• Zanimljivo predstavljene lekcije uz testove koje mogu rešavati dok ne budu zadovoljni rezultatom;
  • Interaktivne zadatke, čiji su postupci rešavanja jednostavni;
  • Online časove sa OKprofesorima i mogućnost da im za svaki problem u učenju pošalju poruku bilo kada;
  • Neograničen pristup sadržaju, koji omogućava vašem detetu da se podseti kad god nije sigurno u svoje znanje.

Sve je skrojeno po merama vašeg deteta.

I što je najbitnije, bolja ocena je zagarantovana!

Outdoor portrait of group of friends having fun with digital tablets

Zadaci iz matematike za 4. razred srednje škole

Ozbiljnije gradivo koje očekuje vaše srednjoškolce u ovoj godini zahteva veću posvećenost i vežbanje, a upravo na platformi OKmatematika možete da pronađete pomoć koja bi vašem detetu najviše odgovarala, bilo da je reč o ispitivanju funkcija ili bržem usvajanju limesa.

Kako bi vaše dete lakše savladalo i razlikovalo diferencijalne jednačine prvog i drugog reda, obezbeđen mu je veliki broj zadataka, kao i podrška profesora, koji mu u bilo kom trenutku mogu otkloniti nedoumice. Poznato vam je koliko formula postoji u matematici, a one iz tablica izvoda i integrala su svima bile najteže za pamćenje? Ali, na OKmatematici profesori su svaki deo osmislili s punom pažnjom, tako da o kvalitetu znanja koje će steći vaše dete – ne morate da brinete. Uz pomoć video-lekcija vaše dete će bolje razumeti primenu binomne formule i kroz kombinatoriku znatno brže rešavati zadatke, što će poboljšati statistiku uspešnosti na svim njegovim testovima.

MATEMATIKA 1 NA 1

Učenje matematike online sa profesorom OKmatematike. Zakažite časove na vreme, jer kod nas je uvek gužva.
PRIJAVI SE >>

MATEMATIKA ONLINE

Škola matematike za ceo razred je usklađena sa programom Ministarstva prosvete. Sve je na netu, uvek dostupno.
PRIJAVI SE >>

OKmatematika – I bolja ocena i više znanja

OKmatematika ima razvijene programe učenja matematike za predškolce, učenike svih razreda osnovne i srednje škole, kao i pripremne programe za polaganje završnog ispita za osnovnu školu i prijemnih ispita za tehničke fakultete.

Pre nego što se odlučite za bilo koju uslugu OKmatematike, pruža vam se jedinstvena mogućnost da pogledate kako izgledaju matematički video-zadaci na naprednoj tehnološkoj platformi ili pažljivo birani testovi za proveru naučenog. Ako nešto i zaškripi, tu su online časovi koje možete zakazati sa profesorom ili poruke koje vaše dete može poslati u bilo kom momentu ako mu neki zadatak nije jasan. Pored toga, vaše dete će o svim aktivnostima dobijati nedeljni i mesečni izveštaj, pomoću kojih ćete moći da pratite njegov napredak.
Matematika može biti zanimljiva. Uverite se sami!

Registrujte se

Prvi korak je registracija na komunikacionu platformu koja omogućava izvođenje nastave na internetu.

Proverite mejl

Ubrzo ćete dobiti mejl sa korisničkim imenom i šifrom koju ste odabrali.

Pristupite zadacima, besplatno

Nakon toga možete pogledati odabrane i postupno izrađene multimedijalne zadatke iz matematike i doneti svoju konačnu odluku.

ŽELIM DA VIDIM KAKO TO IZGLEDA »

Kurikulum za 4. razred srednje škole

• Pojam funkcije, način zadavanja i svojstva.
  • Složene funkcije
  • Inverzne funkcije
  • Stepene funkcije(domen, nule i znak funkcije)
  • Racionalne funkcije(domen, nule i znak funkcije)